Datové centrum sociálních služeb v Libereckém kraji

Geoportál Libereckého kraje pro sociální služby

30. 1. 2013

Geoportál Libereckého kraje pro sociální služby

V případě zájmu o informace týkající se adres poskytovatelů sociálních služeb v Libereckém kraji, zvolte stránky Geoportálu Libereckého kraje, http://geoportal.kraj-lbc.cz/socialka.

Aplikace umožňuje návštěvníkům po volbě vrstvy na pravé straně, v tomo případě sociálních služeb, a přiblížení (zvětšení) mapy na úroveň prohlížeče pro města, v tomto případě posunem kurzoru vlevo na měřítko mapy, volit mezi grafickými značkami s popisky jednotlivých poskytovatelů sociálních služeb a nalézt tak informace o poskytovatelích v místě jejich bydliště.

V případě zájmu o bližší informace - název služby, způsob poskytování služby, adresa, je třeba "kliknout" na symbol s popiskou "dotaz na vrstvy v zobrazené mapě" (ikona "i" jako informace) a pomocí "tahem myši" v prostoru názvu poskytovatele a barevné značky se na panelu vlevo zobrazí požadované bližší informace.

 


V rámci individuálních projektů Libereckého kraje:

- projekt IP 2 - Podpora střednědobého plánování a rozvoje kvality sítě sociálních služeb v Libereckém kraji, reg. č. CZ.1.04/3.1.00/05.00032
- projekt IP 3 „Rozšíření nástrojů pro podporu systému plánování sociálních služeb v Libereckém kraji“, reg. č. CZ.1.04/3.1.00/05.00053.

Projekty jsou financovány z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

UVM & Firon CMS

Zpracovávám...