Datové centrum sociálních služeb v Libereckém kraji

Seznam pracovních skupin a jejich členů

Řídicí pracovní skupina, Region Liberec

Bc. Rosenbergrová Martina
Ing. Kopačíková Jana
Chlupáčová Eva
Ing. Jäger Stanislav
Urbanová Jana
Šretrová Kateřina
Průcha Lukáš
Pokorná Eliška
Merglová Olga
Hampacher Petr
 
PS "Duševní zdraví"
 
Pokorná Eliška
PhDr. Horáková Jana
Mgr. Hendrych Tomáš
MUDr. Hořínková Zuzana
Kuncová Irena
Mgr. Strnadová Jolana
Bc. Brožová Vendula
 
PS "Uživatelé drog a osoby ohrožené závislostmi"
 
Merglová Olga
MUDr. Adameček David
Müller Patrik
Raisová Eva
Ing. Sochová Jitka
Jäger Pavel
Mgr. Pavelčák Igor
 
PS "Pro děti a mládež"
 
Hampacher Pavel
Hasoňová Hana
Jiráková Světlana
Bc. Máchová Jindřiška
Bc. Bobvošová Lenka
Bc. Žánová Ludmila
Mrázková Jana
Ing. Rozkovcová Eva
Sulopvská Ivana
Bc. Šimková Iva
Močányiová Veronika
 
PS "CNM"
 
Průcha Lukáš
Prade Robert
Kužejková Taťjana
Mgr. Pospíšilová Eva
Kočárková
Vnouček Tomáš
Beneš Jiří
Grygorian Ruzana
Mgr. Řeháková Tereza
Mgr. Vohlídalová Věra
Sovová Petra, DiS.
Mgr. Hanzlík Radek
Prchlíková Helena
Jarošová Šárka
Mgr. Žánová Ludmila
 
PS "Senioři"
 
Urbanová Jana
Bc. Škodová Lenka
MUDr. Jiroudková Alena
Sasková Jindřiška
Rissová Marie
Štanclová Eva
Zedková Květa
Žáková Miloslava
Ing. Gratiasová Jaroslava
Eliášová Simona
Bc. Kubíková Helena
Pisková Dana
Pokorná Eliška
Břeňová Petra
 
PS "ZZ"
 
Šretrová Kateřina
Černá Alena
Eichlerová Jana
Francová Miloslava
Mgr., Bc. Kroll Martin
Olžbutová Ilona
Mgr. Mikulová Radka
Bc. Řáhová Vladimíra
Soukupová Michaela
Pisková Dana
Vosáhlová Eva
Ing. Pokorná Jana
Tomsová Naděžda
Vránová Veronika, DiS.
Pokorná Eliška
Tvrdá Andrea
Zimmermanová Lenka
 
Řídicí pracovní skupina, Území obcí Podještědí
 
PaedDr. PhDr. Miler Jiří, Ph.D.
Švehlová Jana
Khauerová Markéta
Bc. Svobodová Jana
Hauzer Jiří
Ing. Feixová Petra
 
PS "Senioři a osoby se zdravotním postižením"
 
Švehlová Jana
Bc. Milerová Ilona
Rybářová Jitka
Košková Magdalena
Lachmanová Jana
Čermáková Hana
Bc. Svobodová Jana
Bc. Pochop Radim
Khauerová Markéta
Švehlová Marie
Bc. Hejralová Lucie
Pospíšilová Božena
 
PS " Osoby ohrožené sociálním vyloučením a rodina s dětmi"
 
Bolardová Ladislava
Hauzer Jiří
Bc. Tvrzníková Eva
Trejbalová Věra
Jirošová Šárka
Khauerová Markéta
Rybářová Kateřina
Mgr. Brett Luboš
 
Řídicí pracovní skupina, Oblast Jablonné v Podještědí
 
Mgr. Brett Luboš
Mgr. Černá Renata
Ing. Feixová Petra
Bc. Musil Jakub
Mgr. Pastorková Daniela
Mgr. Pešková Olga
Bc. Šimonová Bohumila
Závůrková Barbora DiS.
 
PS " Senioři a osoby se zdravotním postižením"
 
Blahovcová Šárka
Mgr. Černá Renata
Fialová Anna
Opltová Ludmila
Pernerová Naděžda
Mgr., Bc. Pešková Olga
Plešáková Sylva
Špoulová Růžena
Voženílek Petr
Závůrková Barbora, DiS.
 
PS "Rodina a děti"
 
Mgr. Faltýnek Vlatimil
Lapková Jana
Levinská Alena
Marčeková Blanka
Psigodová Iva
Bc. Šimonová Bohumila
Žantová Klára
Raichová Šárka
Rejmanová
 
PS "Osoby ohrožené sociálním vyloučením"
 
Mgr. Balážová Hana
Mgr. Brett Luboš
Chanenková Jitka
Janďurová Hana
Mgr. Kršňák Slavomír
Bc. Musil Jakub
 
Řídicí pracovní skupina, Mikroregion Hrádecko-Chrastavsko
 
Urbanová Hana
ThMgr. Dvořák Šimon
Mgr. Grim Petr
Mgr. Havel Václav
Mlejnecká Hana
Kyksová Mirka DiS.
Václavíková Zita
ThMgr. Zimmermannová Hedvika
 
PS "Senioři a osoby se zdravotním postižením"
 
Urbanová Hana
Fetrová Vlasta
Ing. Formánek Jiří
Fürbachová Ivanka
Mgr. Jeníčková Šárka
Moravcová Jana
Müller Jaroslav
Kyksová Mirka, DiS.
Drobná Kamila
Skalická Vlastislava
Škeblová Dagmar
Vokál Stanislav
Smolová Věra
ThMgr. Zimmermannová Hedvika
 
PS "Rodina s dětmi"
 
ThMgr. Dvořák Šimon
Bohatová Martina
Guttmannová Eva
Mgr. Jurková Ladislava
Morgensternová Ivana
Kyksová Mirka, DiS.
Mgr. Poláčková Edita
Sehnoutková Klára
Mgr. Trpišovský Aleš
Müller Jaroslav
Hampacher Petr
 
PS "Menšiny a problémové skupiny"
 
Mgr. Havel Václav
Gábor Antonín, ml.
Mgr. Grim Petr
PhDr. Kotlár Dušan
Kyksová Mirka, DiS.
Landová Vlasta
Libnarová Eva
Mgr. Paseková ilona
Rožcová Kateřina
Václavíková Zita
Ing. Žďárská
Pech Pavel
Jirošová Šárka
 
 
 
 
 


V rámci individuálních projektů Libereckého kraje:

- projekt IP 2 - Podpora střednědobého plánování a rozvoje kvality sítě sociálních služeb v Libereckém kraji, reg. č. CZ.1.04/3.1.00/05.00032
- projekt IP 3 „Rozšíření nástrojů pro podporu systému plánování sociálních služeb v Libereckém kraji“, reg. č. CZ.1.04/3.1.00/05.00053.

Projekty jsou financovány z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

UVM & Firon CMS

Zpracovávám...